fbpx Techniki radzenia sobie ze stresem - szkolenie | Wydział Oceanografii i Geografii

Techniki radzenia sobie ze stresem - szkolenie

Zapewne wielu z Was ma problemy ze stresem, szczególnie w trudnym czasie związanym z pandemią. Dlatego tematem szkolenia będzie to, jak sobie z nim poradzić.

Uczestnicy szkolenia zdobędą:

– wiedzę na temat aktualnych koncepcji stresu – zrozumienie, jak działa stres pozwoli lepiej sobie z nim radzić;

– umiejętność rozpoznawania pierwszych i kolejnych sygnałów stresu oraz stresorów zawodowych i prywatnych;

– inspirację do poszukiwania równowagi w życiu przy zastosowaniu narzędzi radzenia sobie ze stresem.

Szkolenie poprowadzi Magdalena Iwanowska, psycholożka społeczna, zatrudniona w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Instytutu Psychologii UG, gdzie prowadzi wykłady i warsztaty z obszaru psychologii mediów, public relations i marketingu. Od ponad 5 lat zajmuje się organizacją i promocją wydarzeń naukowych i popularno-naukowych oraz wspiera organizacje trzeciego sektora w obszarze komunikacji, budowania strategii marki, a także praktycznego wykorzystania technologii.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem aplikacji Ms Teams 24 lutego o godzinie 15:00

Zapisy w formularzu https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=7FC5suMenU2sXk3Z214L...

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Anna Szymańska