fbpx Dr Jakub H. Szlachetko z nagrodą specjalną „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2018” | Wydział Oceanografii i Geografii

Miło nam poinformować, że dr Jakub H. Szlachetko, adiunkt na Wydziale Oceanografii i Geografii w Katedrze Geografii Społeczno Ekonomicznej, otrzymał nagrodę specjalną podczas VII edycji ogólnokrajowego konkursu „Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2018” organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer Polska. Kapituła konkursowa oceniając sylwetki kandydatów kierowała się kryterium dorobku praktycznego i naukowego, interdyscyplinarnością zainteresowań, a także aktywnością publiczną.

Serdecznie gratulujemy!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Tomasz Zarzycki