fbpx Realizacja projektu SEAPLANSPACE | Wydział Oceanografii i Geografii

Realizacja projektu SEAPLANSPACE

Na Wydziale Oceanografii i Geografii jest realizowany międzynarodowy projekt SEAPLANSPACE Instrumenty morskiego planowania przestrzennego na rzecz zrównoważonego rozwoju realizowanego, który jest współfinansowany ze środków programu Interreg South Baltic 2014-2020.

Partnerami Uniwersytetu Gdańskiego w projekcie SEAPLANSPACE są instytucje z państw Południowego Bałtycku: Aalborg University (Dania), Centre for Regional and Tourism Research (Dania), County Administrative Board of Kalmar (Szwecja), EUCC – The Coastal Union Germany (Niemcy), EUCC Baltic Office (Litwa), Instytutem Morskim Uniwersytetu Morskiego w Gdyni (Polska) oraz World Maritime University (Szwecja). Partnerami stowarzyszonymi projektu SEAPLANSPACE są: Administration of Seaside Region Park (Litwa), Urząd Morski w Gdyni (Polska), Ministry of Energy, Infrastructure and Digitalization, Mecklenburg-Vorpommern (Niemcy), Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego (Polska).

Okres realizacji projektu SEAPLANSPACE obejmuje trzy lata: od 02.01.2018 r. do 31.12.2020 r.
Całkowity budżet projektu SEAPLANSPACE wynosi 1.684.656,95 EUR.

Liderem projektu SEAPLANSPACE jest Uniwersytet Gdański: www.seaplanspace.ug.edu.plwww.seaplanspace.eu

Kierownikiem Projektu jest: dr hab. Dorota Pyć, profesor Uniwersytetu Gdańskiego z Wydziału Prawa i Administracji UG.

Materiały promocyjne:

piątek, 2 lipca 2021 roku, 8:30