fbpx Komunikat o konferencji - INQUA Peribaltic Working Group Conference 2016 | Wydział Oceanografii i Geografii

Komunikat o konferencji - INQUA Peribaltic Working Group Conference 2016

W dniach 28.08-02.09.2016 odbędzie się terenowa konferencja naukowa pt."Geologia Czwartorzędu Środkowej i Północnej Polski: od wybrzeży Bałtyku po maksymalny zasięg ostatniego zlodowacenia".

Organizatorem jest Uniwersytet Gdański przy współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w ToruniuUniwersytetem Łódzkim. Patronat nad konferencją pełni Międzynarodowa Unia Badań Czwartorzędu INQUA, Komitet Badań Czwartorzędu PAN oraz Stowarzyszenie Geomorfologów Polskich. Zaplanowane są dwa dni sesji naukowej o tematyce geologicznej i geomorfologicznej oraz cztery dni sesji terenowej, w trakcie której uczestnicy odwiedzą stanowiska badawcze związane z tematem konferencji. Pełna treść pierwszego komunikatu znajduje się w załączniku.

Zapraszamy do udziału.

PDF icon 1st_circular_inqua.pdf3.04 MB