fbpx VI Student Symposium of the Faculty of Marine and Environmental Sciences | Wydział Oceanografii i Geografii

VI Student Symposium of the Faculty of Marine and Environmental Sciences

Szanowni Państwo,

Uniwersytet w Kadyksie organizuje VI Sympozjum Studenckie na Wydziale Marine and Environmental Sciences (SACMA) (https://ccmaryambientales.uca.es/vii-simposio-cientifico-de-alumnos-de-la- facultad-de-ciencias-del/).

Celem Sympozjum jest rozpowszechnienie badań prowadzonych przez studentów wszystkich poziomów studiów (np. projektów, prac dyplomowych) wśród rówieśników.

W tym roku w ramach SEA-EU zaproponowana została specjalna sesja posterowa dla studentów uczelni partnerskich.

Wszystkie zaakceptowane postery zostaną zaprezentowane na Sympozjum, a autorzy będą mogli przedstawić swoje badania podczas sesji wirtualnej (6 maja).

Najlepszy poster zostanie nagrodzony cyfrowym tabletem --

W Sympozjum mogą uczestniczyć zarówno Studenci którzy przygotują i zgłoszą poster, jak i słuchacze.

Organizatorzy zastrzegają, że większość prezentacji może odbywać się w j. hiszpańskim.

Termin nadsyłania abstraktów: 15 marca 2022 r. (14:00 CET).

Wszystkich uczestników należy zgłosić przed konferencją i przesłać formularz rejestracyjny na adres e-mail Sympozjum do 22 kwietnia.

Data: 6 i 13 maja 2022

Szczegóły znajdą Państwo w załączonych materiałach.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Anna Szymańska
Treść wprowadzona przez: Anna Szymańska