fbpx Keeping Women in STEM Careers- Fixing the Leaky Pipe | Wydział Oceanografii i Geografii

Keeping Women in STEM Careers- Fixing the Leaky Pipe

Webinar w języku angielskim

22 luty 2022 godz. 15:00

Uniwersytet Gdański wspólnie z partnerem projektu RESBIOS Institut de Ciències del Mar (ICM-CSIC) z Barcelony zaprasza do uczestnictwa w webinarze i udziału w dyskusji: Keeping Women in STEM Careers- Fixing the Leaky Pipe 22 lutego 2022 o godz. 15.00.

REJESTRACJA jest wymagana.

W webinarze udział wezmą:

Prof. Doris Elster, Uniwersytet w Bremie, Wydzial Biologii i Edukacji Naukowej,

"Interest and Recruitment in Science - Why Women choose STEM Studies"

Prof. Natalia Marek- Trzonkowska- międzynarodowe Centrum Badańn and Szczepionkami Przeciwnowotworowymi Uniwersytetu Gdanskiego

"Why so few women reach professorship positions in science and how we can change it"

Po prezentacji odbędzie się dyskusja z udziałem publiczności, zapraszamy do udziału!

Webinar będzie prowadzony w języku angielskim i odbędzie się za pośrednictwem Zoom. Link i przypomnienie zostaną przesłane zarejestrowanym uczestnikom.

Tekst: za A. Głombiowska

poniedziałek, 21 lutego 2022 roku, 7:22