fbpx ACK UG “Alternator” zakłada Uniwersytecki Zespół Instrumentalny | Wydział Oceanografii i Geografii

ACK UG “Alternator” zakłada Uniwersytecki Zespół Instrumentalny

MUZYKU, POKAŻ SIĘ!

Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego “Alternator” zakłada Uniwersytecki Zespół Instrumentalny!

Jego kształt i forma zależy od Was, bo w zależności od tego, kto zdecyduje się z nami współpracować, możemy stworzyć dużą orkiestrę, big band, zespół kameralny, lub cokolwiek innego.

Wiemy, że chowacie w domach swoje instrumenty a przez brak praktyki marnujecie swoje muzyczne talenty! Pokażcie się! Wypełnijcie krótką ankietę i napiszcie z jakim instrumentem moglibyście zasilić nasz nowy projekt! Gwarantujemy dobrą zabawę, rozwój, współpracę ze świetnymi muzykami, koncerty i kreatywnie spędzony czas!

Link do ankiety: https://tiny.pl/9jf96

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 25 lutego, a w pierwszym tygodniu marca widzimy się na spotkaniu organizacyjnym! Próby będą odbywać się raz w tygodniu, na terenie kampusu UG.

Tekst: za A. Weydmann

czwartek, 27 stycznia 2022 roku, 18:38