fbpx Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr Joanny Kiełczewskiej | Wydział Oceanografii i Geografii

Gdynia, 15 grudnia 2021 r.

Rada Dyscypliny Nauki o Ziemi i środowisku Uniwersytetu Gdańskiego zawiadamia,
że w piątek 14 stycznia 2022 roku o godzinie 11:00

odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pani mgr Joanny Kiełczewskiej

na temat:

„Wpływ warunków tlenowych na formy siarki w osadach Zatoki Gdańskiej”

Promotor: prof. dr hab. Jerzy Bolałek, promotor pomocniczy: dr hab. Dorota Burska, prof. UG

Recenzenci: prof. dr hab. Piotr Szefer,  Gdański Uniwersytet Medyczny

dr hab. Jacek Bełdowski, prof. IO PAN,  Instytut Oceanologii PAN

Z rozprawą można zapoznać się na stronie Internetowej Biblioteki Głównej UG pod adresem: https://www.bg.ug.edu.pl/rozprawy-doktorskie-ug.

Recenzje i streszczenia znajdują się na stronie Wydziału Oceanografii i Geografii w zakładce postępowania naukowe.

Obrona będzie odbywała się w formie zdalnej, z wykorzystaniem narzędzia Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o kontakt z Panią mgr Anną Serafin oraz o złożenie oświadczenia o zamiarze uczestnictwa w publicznej obronie rozprawy doktorskiej do dnia 12 stycznia 2022 r. na adres email anna.serafin@ug.edu.pl.

Przewodniczący Rady   Dyscypliny

Nauki o Ziemi i Środowisku