fbpx Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr Marty Wenty | Wydział Oceanografii i Geografii

Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr Marty Wenty

Rada Dyscypliny Nauki o Ziemi i środowisku Uniwersytetu Gdańskiego zawiadamia,
że w piątek 18 czerwca 2021 roku o godzinie 9.30

odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pani mgr Marty Wenty

na temat:

Numerical modeling and observations of atmospheric boundary layer over sea ice), w j. pol. „Modelowanie numeryczne i obserwacje warstwy granicznej atmosfery nad lodem morskim

Promotor:

dr hab. Agnieszka Herman prof. UG

Recenzenci:

prof. dr hab. Joanna Wibig - Uniwersytet Łódzki

prof. dr hab. Jacek Piskozub - Instytut Oceanologii PAN

Z rozprawą można zapoznać się na stronie Internetowej Biblioteki Głównej UG pod adresem: https://www.bg.ug.edu.pl/rozprawy-doktorskie-ug.

Recenzje i streszczenia znajdują się na stronie Wydziału Oceanografii i Geografii w zakładce postępowania naukowe.

Obrona będzie odbywała się w formie zdalnej, z wykorzystaniem narzędzia Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o kontakt z Panią mgr Anną Serafin oraz o złożenie oświadczenia o zamiarze uczestnictwa w publicznej obronie rozprawy doktorskiej do dnia 15 czerwca br. na adres email anna.serafin@ug.edu.pl.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Anna Serafin
Treść wprowadzona przez: Anna Serafin