fbpx Szkolenie on-line dla studentów i doktorantów | Wydział Oceanografii i Geografii

Szkolenie on-line dla studentów i doktorantów

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG zaprasza na szkolenie „Psychologiczne mechanizmy wywierania wpływu”, które odbędzie się już 2 czerwca w godzinach 9:00-13:00

Celem szkolenia jest przedstawienie słuchaczom podstawowych mechanizmów wywierania wpływu społecznego oraz powodów ich skuteczności. Omówione zostaną takie techniki jak: zasada kontrastu, reguła wzajemności, zaangażowanie i konsekwencja, konformizm, lubienie i sympatia oraz niedostępność. Podczas wykładu spróbujemy zmierzyć się ze zjawiskiem hiperuległości, sklepowymi „sztuczkami” i wiarą w teorie spiskowe. Spróbujemy także odpowiedzieć na pytanie, dlaczego seniorzy padają ofiarą nieuczciwych praktyk handlowych i jak możemy ich chronić.

Szkolenie poprowadzi dr Marcin Szulc, prof. UG, psycholog zatrudniony w Zakładzie Psychologii Osobowości i Psychologii Sądowej Uniwersytetu Gdańskiego, specjalista i doskonały dydaktyk, laureat nagrody Nauczyciel Roku im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza.

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams, zapisy za pomocą linku:

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Dorota Miśków
Treść wprowadzona przez: Dorota Miśków