fbpx Laureaci Programu Małych Grantów - UGrants | Wydział Oceanografii i Geografii

Laureaci Programu Małych Grantów - UGrants

Program UGrants jest kolejnym, po Programie Publikacyjnym elementem realizowanym w ramach programu Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza (IDUB), którego założeniem jest uzyskanie statusu Uczelni BadawczejObejmuje on cztery konkursy dedykowane doktorantom i nauczycielom akademickim w zależności od stopnia zaawansowania kariery naukowej.

Został opracowany z uwzględnieniem potrzeb naukowców na różnych etapach kariery – od doktorantów, przez młodych naukowców do zaawansowanych badaczy. Według władz uczelni, projekt badawczy intensyfikuje pracę naukową, często pozwala na założenie grupy badawczej i rozwinięcie współpracy z innymi naukowcami.

W gronie laureatów ostatniego konkursu IDUB UGrants - start 2 znalazła się Pani dr Halina Kendzierska z Zakładu Ekologii Eksperymentalnej Organizmów Morskich Instytutu Oceanografii oraz Doktoranci Szkoły Doktorskiej Nauk Ścisłych i Przyrodniczych związani z Wydziałem Oceanografii i Geografii:

• mgr Gracjana Budzałek,
  • mgr Łukasz Elwirski,
  • mgr Zofia Konarzewska,
  • mgr Patrycja Płońska,
  • mgr Bartłomiej Wilman,
  • mgr Adriana Wojdasiewicz.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na stronie UG.

środa, 2 lutego 2022 roku, 10:29