fbpx Czasopismo „Oceanological and Hydrobiological Studies” na pierwszym miejscu wśród czasopism o specjalizacji oceanograficznej | Wydział Oceanografii i Geografii

Miło nam poinformować, że czasopismo naukowe Wydziału Oceanografii i Geografii „Oceanological and Hydrobiological Studies” (ISSN: 1730-413X, 1897-3191) przeszło pozytywnie proces oceny i jest indeksowane w bazie ICI Journals Master List za rok 2020.

Na podstawie informacji przedstawionych w ewaluacji i analizie numerów czasopisma z roku 2020, Eksperci Index Copernicus obliczyli Wartość Index Copernicus (ICV) na rok 2020. Wartość ICV 2020 = 149,53, co plasuje nas na pierwszym miejscu wśród czasopism o specjalizacji Oceanograficznej w tej bazie i bardzo wysoko w całej bazie czasopism.

Link do bazy danych: https://journals.indexcopernicus.com/search/formjml

czwartek, 4 listopada 2021 roku, 12:25