fbpx Ankieta na temat Covid-19 | Wydział Oceanografii i Geografii

Ankieta na temat Covid-19

Wypełnij krótką ankietę dotyczącą akcji informacyjnej o szczepieniach i wygraj gadżety UG!

Ankietę znajdziesz na stronie https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx...

Ankietę będzie można wypełnić do 10 października!

Informujemy także, że Uniwersytet Gdański uruchamia specjalny punkt szczepień przeciwko covid-19 dla studentów. Z tej oferty może skorzystać każdy student!

Ze względu na ograniczoną liczbę szczepionek zapisy zostaną uruchomione pod linkiem www.szczepienia.ug.edu.pl w dniu 23 września i potrwają do 30 września. Szczepienia będą realizowane w budynku Wydziału Chemii (ul. Wita Stwosza 63) w dniach 5-12 października w godzinach 10.00-13.00.

Władze Uniwersytetu bardzo gorąco zachęcają do udziału w akcji wszystkich, którzy nie zdążyli się jeszcze zaszczepić – to sprawa bezpieczeństwa nas wszystkich!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Dorota Miśków
Treść wprowadzona przez: Alicja Bielińska