fbpx konkurs na stypendium w ramach projektu NCN OPUS w Zakładzie Chemii Morza i Ochrony Środowiska Morskiego | Wydział Oceanografii i Geografii

Pani dr Dominika Saniewska, kierownik projektu badawczego NCN OPUS 17 pt. Organizmy bentosowe jako wskaźnik źródeł rtęci w strefie brzegowej Antarktyki (Zatoka Admiralicji), ogłasza konkurs na stypendium w projekcie realizowanym w Zakładzie Chemii Morza i Ochrony Środowiska Morskiego w latach 2020-2022.

Szczegóły konkursy podane są w załączeniu.

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie aplikacji na adres email kierownika projektu: dominika.saniewska@ug.edu.pl (w tytule maila proszę napisać „Stypendium Antarktyka”). Termin nadsyłania ofert to 1 września 2021 r. Najlepsi kandydaci mogą zostać zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Data rozstrzygnięcia konkursu: nie później niż 17 września 2021 r. Informacja o wynikach konkursu zostanie podane do wiadomości kandydatów oraz na stronie internetowej Wydziału Oceanografii i Geografii UG.

Rekrutacja zakończona:
W wyniku głosowania komisja stypendialna postanowiła przyznać stypendium w ramach projektu NCN OPUS, w wysokości 1 500 zł/mc, na okres 19 miesięcy, Pani Aleksandrze Cicheckiej.

UZASADNIENIE:
Dorobek przedstawiony przez Panią Aleksandrę Cichecką w najpełniejszy sposób odpowiada badaniom prowadzonym w ramach projektu NCN pt. Organizmy bentosowe jako wskaźnik źródeł rtęci w strefie brzegowej Antarktyki (Zatoka Admiralicji), o numerze 2019/33/B/ST10/00290, realizowanym w Zakładzie Chemii Morza i Ochrony Środowiska Morskiego Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Komisja wysoko oceniła bogate doświadczenie kandydatki w pracy laboratoryjnej.

PDF icon ogłoszenie konkursowe171.71 KB
poniedziałek, 27 września 2021 roku, 15:51