fbpx Zapraszamy Studentów do rekrutacji na tutoriale prowadzone w semestrze letnim 2020/21 | Wydział Oceanografii i Geografii

Szanowni Studenci,

W najbliższych dniach rozpoczną się zapisy na tutoriale prowadzone w semestrze letnim 2020/21!

Szczegółowe informacje – zasady rekrutacji, nazwiska tutorów znajdziecie na stronie www WOiG http://oig.ug.edu.pl/tutoring

Tutoring uznawany jest za innowacyjną metodę dydaktyczno-wychowawczą, służącą rozwijaniu potencjału i motywowaniu do samorozwoju. Wywodzi się brytyjskiej tradycji edukacyjnej, został zapoczątkowany na uniwersytetach Oxford i Cambridge. Do dnia dzisiejszego z powodzeniem praktykowany jest na wielu wiodących uczelniach świata.

Tutoring akademicki pomaga w rozwijaniu określonego obszaru wiedzy, umiejętności samodzielnego jej zdobywania, uczy sztuki wykorzystywania własnych talentów oraz wzmacnia zainteresowania studenta. Proces współpracy nakierowany jest na rozwój podopiecznego w zakresie umiejętności akademickich tj. pisanie tekstów, prezentacja wiedzy, dyskusja.

Zapraszamy!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Anna Kietrys-Tusk